Millefiori Milano® Magnolia Blossom & Wood diffúzor utántöltő 250 ml
A Millefiori Milano® Magnolia Blossom & Wood virágos, fás és lágy karakterű illatélményt ad. Az extravagáns szépség virága kel életre ebben a friss és elbűvölő illatban, amelyben törékeny szirmok aromái keverednek a dús virágú magnólia jegyeivel és a kifinomult, fás alapillattal.
Különlegesség
pálcás diffúzorhoz használható utántöltő
Élmény
virágos, fás és lágy illatélmény
Illatvilág – Magnolia Blossom & Wood
virágos • fás • lágy
Az illat nyitásában alma, zöld levelek, bergamott jelenik meg, ami finoman vezeti fel a kompozíciót. A szívjegyekben magnólia, rózsa, ibolyalevél bontakozik ki, ettől válik az illat virágosabb, puhább karakterűvé.
Az alapban pacsuli, ámbrás illatjegyek, szantálfa ad meleg, tartós lecsengést, amely szépen összefogja a kompozíciót.
Utántöltőként segít meghosszabbítani a már megszeretett illatélményt, vagy új hangulatot adni a meglévő diffúzorüvegnek.
Illatjegyek
| Fej
|
alma, zöld levelek, bergamott
|
| Szív
|
magnólia, rózsa, ibolyalevél
|
| Alap
|
pacsuli, ámbrás illatjegyek, szantálfa
|
Milyen hangulatot ad?
Lágy, elegáns és otthonos hangulatot ad. Finoman jelenik meg a térben, ezért különösen jól illik pihenős, nyugodt pillanatokhoz.
Miért különleges a Millefiori Milano® diffúzor utántöltő?
A diffúzor utántöltővel új életet adhatsz a meglévő pálcás diffúzorodnak, miközben gazdaságosabban tarthatod fenn a kedvenc illatodat. Praktikus választás, ha az üveg már megvan, de az illatot frissítenéd vagy új hangulatra váltanál.
Kinek ajánlott?
- ha szereted a virágos és fás illatokat
- ha meglévő pálcás diffúzorodat töltenéd újra
- ha szereted hosszabb távon használni a kedvenc illatodat
Termék információk
- Terméktípus: diffúzor utántöltő
- Térfogat: 250 ml
|